szkolenia operatorów

Witaj w Ośrodku Kształcenia Zawodowego "K-mila"

Organizujemy szkolenia operatorów maszyn do robót ziemnych i drogowych oraz urządzeń poddozorowych. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zadba o to, abyś bez problemu zdał egzaminy państwowe.

jesteśmy pierwszym profesjonalnym ośrodkiem szkolącym operatorów na Kociewiu

nasze programy kursów uzgodnione są m.in. z Urzędem Dozoru Technicznego

posiadamy niezbędne potwierdzenie Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zezwalające na prowadzenie szkoleń operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Nasza oferta

szkolenia na operatorów maszyn budowlanych

KURSY OPERATORÓW

6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO NAM ZAUFAĆ:

szkolenia operatorów

MASZ GWARANCJĘ PEŁNEGO PROFESJONALIZMU

Jest to pierwszy ośrodek szkoleniowy na Kociewiu stworzony z myślą o specjalistycznym szkoleniu zawodowych operatorów i w pełni do tego przystosowany. Wszystkie programy szkoleniowe są akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku oraz w Gliwicach a także przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

szkolenia operatorów

ZDOBĘDZIESZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

nasza kadra wykładowców i instruktorów cechuje się bogatym doświadczeniem i kwalifikacjami oraz pełnym profesjonalizmem przy prowadzeniu zajęć. Są to ludzie posiadający nie tylko wiedzę teoretyczną ale również wieloletnie doświadczenie w pracy jako operatorzy i konserwatorzy sprzętu. W trakcie zajęć wykorzystujemy autentyczne przekroje podzespołów maszyn.

szkolenia operatorów

OTRZYMASZ SZKOLENIE DOPASOWANE DO SWOICH OCZEKIWAŃ

szkolimy indywidualnie oraz w grupach, w dni robocze i w weekendy, w przypadku szkoleń komercyjnych istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Jesteś pracodawcą? Przeszkolimy i przeegzaminujemy twoich pracowników u Ciebie, na sprzęcie, na którym mają pracować.

szkolenia operatorów

MASZ PEWNOŚĆ, ŻE DOBRZE INWESTUJESZ PIENIĄDZE , PO ZDANYM EGZAMINIE OTRZYMUJESZ UPRAWNIENIA PAŃSTWOWE

zadbaliśmy o możliwie najlepszy stosunek ceny do jakości prowadzonych szkoleń. W cenie szkolenia masz zawarte materiały dydaktyczne NA WŁASNOŚĆ, opłatę egzaminacyjną oraz dostęp do serwisu kawowego. Po pomyślnie zdanym egzaminie państwowym otrzymujesz uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny lub Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

szkolenia operatorów

WYBIERZESZ FIRMĘ SZKOLENIOWĄ Z OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM

Nowoczesny park maszyn i doskonale przygotowane zaplecze dydaktyczne to nie wszystko. Kadra naszego ośrodka posiada blisko 15 – letnie doświadczenie przy organizacji szkoleń zawodowych indywidualnych jak i grupowych, aby sprostać wymaganiom rynku i klientów stale również podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, targach branżowych czy eventach. Nie wiesz na jaką specjalność się zdecydować ale chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Nieodpłatnie wytłumaczymy ci różnice w przeznaczeniu każdej z maszyn i doradzimy na co się zdecydować.

szkolenia operatorów

SKORZYSTASZ Z KOMFORTOWYCH WARUNKÓW NAUKI

bo dysponujemy nowoczesną i przystosowaną do twoich potrzeb przestrzenią wykładową. Sale dydaktyczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, przekroje i schematy podzespołów maszyn. Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych kursantów przestrzeń wykładowa jest regularnie dezynfekowana i ozonowana. Do twojej dyspozycji jest także osobne pomieszczenie z nielimitowanym dostępem do zimnych i ciepłych napojów. Masz zapewnione u nas bezpłatne miejsce parkingowe. Podróżujesz komunikacją miejską - tuż obok nas znajduje się przystanek autobusowy linii nr 12 „30 stycznia SAMBOR”.

ZWIĘKSZ SWOJE KWALIFIKACJE Z NAJLEPSZYMI

zaufaj profesjonalistom w swojej dziedzinie